Ansatte

Daglig leder Rune Hoff Johannessen

Rune Hoff Johannessen

Stilling: Daglig leder
920 87 248

Kjøkken

Hanne Thorstein Gjerdrum

Stilling: Kokk
930 86 375
hanne@solvangbarnehage.no

Liten base

Heidi Hoff Johannessen

Stilling: Pedagogisk leder
928 58 711
heidi@solvangbarnehage.no

Baseleder på Liten base

Kristine Mogen

Stilling: Pedagogisk leder
915 24 947
kristine.mogen@solvangbarnehage.no

Supattra (Oi) Noowong

Stilling: Pedagogisk leder
979 46 077
supattra@solvangbarnehage.no

Andrea McClean

Stilling: Pedagogisk leder
980 48 571
andrea@solvangbarnehage.no

Rangdi Moen Olsen

Stilling: Pedagogisk leder

Merete Gjone Møller

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Vibeke Ingebretsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Verneombud i barnehagen

Nina Gjekstad

Stilling: Assistent

Anne Marie Hvatum Berg

Stilling: Assistent

Samarbeidsutvalget

Sandra Nordhagen

Stilling: Assistent

Måne

Solfrid Sundet Karlsen

Stilling: Pedagogisk leder
906 91 184
sophus@solvangbarnehage.no

Kristine Nordhagen

Stilling: Pedagogisk leder
959 82 787
kristine@solvangbarnehage.no

Lisbeth Bårli

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Joyce Andrea Ringdal

Stilling: Assistent

Sana Karlsen

Stilling: Assistent

Sol

Åse Bjerkely Volden

Stilling: Pedagogisk leder
924 26 667
aase@solvangbarnehage.no

Samarbeidsutvalget

Anita Volden

Stilling: Pedagogisk leder

Lise Merete Grannæs

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Trine Fuglaas Nilssen

Stilling: Assistent

Inger Rove

Stilling: Assistent

Spes. ped

Ina Rød

Stilling: Spesialpedagog

June-Elisabeth Kristiansen

Stilling: Spesialpedagog

Mette Frydenberg

Stilling: Assistent

Lisbeth Bårli

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Vikarer i Solvang barnehage

Aron Askale

Stilling: Assistent

Andre ansatte

Rune Hoff Johannessen

Stilling: Styrer
920 87 248
solvangbarnehage@sfjbb.net